از سال‌های دور نام مبلمان اداری با حسن‌آباد گره خورد است. اگر برایتان پیش‌آمده باشد که بخواهید دفتر کاری را با مبلمان اداری تجهیز کنید شما هم لابد تابه‌حال حداقل یک بار سری به آنجا زده‌اید.

اگرنه حتماً نام این محل را شنیده‌اید و شاید دلتان بخواهد بدانید که حسن آباد کجاست و به چه دلیل این معروفیت را در حوزه مبلمان اداری به‌دست آورده است.
حسن آباد در مرکز تهران واقع‌شده و بیشترین معروفیت را در این منطقه میدانی با این نام دارد که دارای بافت تاریخی بسیار غنی است و در چهار طرف آن بناهای بسیار زیبایی بناشده است. البته چندین سال است که میدان حسن آباد دیگر میدان نیست بلکه به‌صورت یک تقاطع در خیابان حافظ و سپه درآمده است ولی نام میدان حسن آباد همچنان بر آن مانده است. آنچه که به‌عنوان بورس مبلمان اداری حسن آباد شناخته می‌شود درواقع خیابان حافظ حد فاصل خیابان جمهوری تا این میدان است که از مغازه‌های کوچک و بزرگ بسیار با کاربری فروش مبلمان اداری تشکیل ‌شده است.
بازار مبل اداری حسن آباد از قدیمی‌ترین مراکز ارائه مبلمان اداری در تهران است با حدود نیم‌قرن قدمت است. اهمیت مرکز مبل اداری حسن آباد نه تنها برای اهالی تهران، بلکه برای افراد دیگر در شهرستان‌ها که نیاز به وسایل و تولیدات زیاد دارند چنان زیاد است که در بسیاری از مواقع برای خرید مبلمان اداری به حسن‌آباد مراجعه می کنند.
درحوزه مبلمان اداری تولیدی های متعددی نیز فعالیت می‌کنند که با استفاده از دانش روز و به‌کارگیری ماشین‌آلات پیشرفته‌تر و کنترل بیشتر بر مراحل تولید نسبت به تولید مبلمان اداری در حسن آباد اقدام می‌کنند.
امروزه علاوه بر ترکیبی از مبلمان اداری برند و مبلمان کارگاهی که کیفیت ها و قیمت های مختلفی را در بر می گیرد انواع مبلمان اداری وارداتی خارجی البته غالبا از نوع چینی نیز در منطقه حسن آباد عرضه می شود.

شما در این صفحه برترین تولیدات بازار مبل اداری حسن آباد را مشاهده می فرمایید.