استان همدان داری مبل هایی لوکس و زیبا و همچنین محکم و با دوام است که یکی از علت های آن تولید مبلمان بازار مبل ملایر در کارگاه های حرفه ای می باشد

و دیگری استفاده از چوب با کیفیت مثل چوب درخت گردو است که باعث استحکام و زیبایی مبلمان شده است. زیرا در مبلمانی مثل استیل و کلاسیک که منبت کاری می شوند بهتر است از چوب درخت گردو استفاده شده باشد.
در شهرستان ملایر که در استان همدان قرار دارد انواع مبلمان استیل، مبل کلاسیک، مبل راحتی و مصنوعات دیگر چوبی مثل سروس خواب منبتی و سرویس خواب ساده و بوفه چوبی و همچنین ساعت ایستاده چوبی تولید میشود.
معمولا در ملایر قیمت مبل تولید شده از همه ی شهرها ارزانتر می باشد ولی برای خرید پیشنهاد می کنیم که مستقیما از تولیدی های مبل بازار ملایر خرید کنید زیرا واسطه هایی که در نمایشگاها هستند باعث گرانتر شدن محصول برای خرید شما می شوند.
از جمله ی تولیدات بازار مبل ملایر می توان به مبل کلاسیک و مبل استیل و مبل راحتی اشاره کرد و این تولیدی همه ی کالاهای خود را ضمانت می کند که شما میتوانید با مراجعه به کارخانه تولیدی از کیفیت چوب و اسکلت مبل اطمینان خاطر کسب کنید و شاید جالب باشد که بدانید خیلی از شهرها مثل تهران در بازار مبل یافت اباد و بازار مبل خلیج فارس و شهر های بزرگ اصفهان و تبریز از بازار مبل ملایر خرید می کنند.
بازار مبل ملایر فعالیت خود را در دهه هفتاد به صورت رسمی اغاز کرد و با تلاش و پشت کار مدیریت و پرسنل توانمند و زحمتکش توانستیم جایگاه خود را در بین تولید کنندگان مبلمان خانگی ارتقا دهیم و اکنون در جمع تولید کنندگان بزرگ این صنعت قرار دهد.

آدرس بازار مبل ملایر استان همدان، شهرستان ملایر، سه کیلومتری جاده همدان، شهرک صنعتی مبلمان و دکوراسیون، میدان صنعت، بلوار چوبکاران بازار مبل ملایر

افتخار ما تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب میباشد و همیشه سعی ما بر رعایت حقوق مصرف کنندگان عزیز که همانا سرمایه های بزرگ ما هستند بوده و در این زمینه تمام شرایط و توقعات مشتریان عزیز را مد نظر قرار داده ایم.
این گروه در زمینه تولید مبل کلاسیک و راحتی و استیل و همچنین سایر محصولات چوبی فعالیت دارد.
در اخر از همه عزیزانی که مایل هستند بیشتر در جریان روند تولید در این مجموعه قرار گیرند دعوت به عمل می اید با حضور در در سایت نماگان و مراجعه به صفحه بازار مبل ملایر برترین و  ارزانترین محصولات تولیدی و فروشگاه های بازار مبل ملایر را شخصا ملاحظه بفرمایند و با خیالی آسوده و در کمترین زمان مبل مد نظر خود را انتخاب کرده و به راحتی سفارش دهید.