بازار مبل کمرد یا بازار مبل جاجرود یکی از بهترین و در دسترس ترین گزینه‌های خرید مبل برای اهالی شرق تهران است.

اما در حال حاضر از تمام نقاط ایران و حتی از برخی نقاط جهان برای این بازار مشتری پیدا می‌شود. از بازار مبل جاجرود به عنوان تنها بازار خارج از شهر تهران یاد می‌شود که می‌توان به عنوان یکی از تاریخی‌ترین بازارهای ایران معرفی کرد. به جرات می توان گفت که باکیفیت ترین مبلهای ساخت ایران در این منطقه تولید و بفروش می رسد. وجود برندهای مطرح مبلمان ایرانی گواه بر این موضوع است. پیشینه بازار مبل کمرد در زمینه تولید سرویس مبلمان در دو سبک کلاسیک و مدرن باعث شناخته شدن آن در طول تاریخ مبل سازی ایران شده است.
در فاصله ۲۰ کیلومتری شرق تهران و در مسیر جاده آبعلی (جاده قدیم پردیس) یک منطقه به اسم کمرد واقع شده است که به عنوان اصلی‌ترین محل تردد مسافران شمال شناخته می‌شود.

چیزی در حدود شصت سال پیش صنعتگران و هنرمندان تهرانی در منطقه کمرد در نزدیکی رودخانه جاجرود اقدام به تولید مبلمان می‌کردند که به مرور زمان هویت بیشتری به کارهای خود بخشیدند و در کنار تولید محصول، فضای نمایشگاهی هم به وجود آوردند. نامگذاری بازار مبل کمردهم با توجه به این اتفاقات رخ داد. روند رو به رشد کارگاهها و نمایشگاهها و همچنین فراهم آمدن امکان واردات سرویس مبلمان خارجی باعث شد که به مرور زمان بیش از ۱۵۰ نمایشگاه فعال در این منطقه به وجود آید و به عنوان یک بازار مبل رسمی تحت عنوان بازار مبل جاجرود فعالیت خود را ادامه دهد.
این بازار از دوقسمت تشکیل شده است که به فاصله چند کیلومتر از هم واقع شده اند. از سمت تهران که به سمت آبعلی راهی می شوید، بعد از پل رودخانه جاجرود در سمت چپ جاده بازار مبل جاجرود واقع شده است.
با توجه به اینکه بسیاری از بازارهای مبل شهر تهران و یا سایر شهرهای ایران محصولات خود را از کارگاههای تولید مبل ملایر فراهم می‌کند، کارگاه‌های موجود در بازار مبل کمرد می‌توانند حرف زیادی برای گفتن در بازار تهران داشته باشند و به همین دلیل طرفداران آن‌ها زیاد است. اگر به دنبال مبلمان باکیفیت بالا و در حد صادرات هستید پیشنهاد ما به شما بدون شک بازار مبل جاجرود یا کمرد است.

برندهای برتر مبل جاجرود

فروشگاه مبل کده

فروشگاه مبل کده

بزرگترین فروشگاه اینترنتی مبلمان منزل مشاهده محصولات
مبل پارسیان

مبل پارسیان

تولید کننده مبل در شهرک ولی عصر مشاهده محصولات
چستر سوفا

چستر سوفا

بزرگترین تولید کننده مبل چستر مشاهده محصولات
مبلمان پارس فیلون

مبلمان پارس فیلون

بزرگترین پخش کننده مبل به شهرستان ها مشاهده محصولات
  • 1
  • 2